Kas mes esame?

Mes esame šeimos verslas, gimęs vaistinės laboratorijoje 1994 m., dabartinė gamykla įrengta rekonstruotose patalpose, šalia Vilniaus. Patalpos yra suprojektuotos ir įrengtos laikantis GGP reikalavimų.

Per daugiau kaip 20 praktikos metų mes išaugome ir esame moderni farmacijos įmonė bendradarbiaujanti su Lietuvos gydytojais – apiterapeutais ir fitoterapeutais, kuriant efektyvius produktus Jūsų sveikatai.

Vieni pirmųjų Lietuvoje įdiegėme Geros Gamybos praktiką. Švari ir saugi gamybos aplinka leidžia mums mažoje pakuotėje sukoncentruoti tai, kas geriausia iš gamtos.

Gamina tik iš aukščiausios kokybės žaliavų. Modernioje laboratorijoje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie rūpinasi aukščiausia mūsų produktų kokybe. Todėl mūsų gaminami produktai puikiai vertinami vartotojų.

Šiuo metu savo vartotojams siūlome daugiau nei 60 skirtingų gaminių –vaistų, maisto papildų ir kosmetikos priemonių su bičių produktais.

Narystė: Lietuvos Pramonininkų Konfederacija, Lietuvos farmacijos pramonės įmonių asociacija, Lietuvos apiterapeutų asociacija, Vokietijos Apiterapeutų draugija

Sunkiai dirbame, kad sukurtume Jums geriausios kokybės bičių produktus.

Kodėl rinktis mūsų produktus

produktai arčiau gamtos

ARČIAUSIAI GAMTOS

Tikime natūralia bičių produktų jėga, gamybos procesuose išlaikome jų natūralias savybes. Visus produktus gaminame be jokių sveikatai žalingų priedų.

aukščiausia kokybė

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Visi mūsų produktai gaminami naudojant tik iš Lietuvoje mažais kiekiais nepramoniniu būdu išgauto medaus ir kitų bičių produktų, bendruomenėse užaugintų vaistažolių.

Esame atsakingi

ATSAKINGI

Mūsų naudojamas medus, propolis,  žiedadulkės ir vaistažolės kilo iš Lietuvos pievų. Taip remiame Lietuvos smulkiuosius bitininkystės ir augalininkystės ūkius.

Gerąją gamybos praktiką

GEROJI GAMYBOS PRAKTIKA

Mūsų gamybos ir pakavimo patalpos yra licencijuotos ir reguliariai audituojamos, kad atitiktume šį aukščiausią kokybės standartą, produktai yra nuolatos tikrinami nepriklausomose akredituotose tyrimų laboratorijose.

Įkvėpta Gamtos, sukurta Jums!